O nas

Rachunkowość to nasza pasja, więc dbamy o nią stale doskonaląc wiedzę, umiejętności i w sposób ciągły podnosząc kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach z zakresu zagadnień podatkowych oraz kadrowych. Zespół tworzący naszą firmę dobierany jest spośród osób, dla których rachunkowość i podatki to coś więcej niż tylko obowiązek w pracy.

Kluczem do naszego sukcesu jest współpraca z klientem, dlatego do każdego z nich podchodzimy w sposób spersonalizowany. Każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby w zależności od rodzaju, wielkości i zasięgu prowadzonej działalności, Ministerstwo Księgowości wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów świadcząc usługi w oparciu o współpracę tradycyjną, elektroniczną czy w siedzibie klienta. Obsługujemy także klientów w języku angielskim.

Naszą misją jest kompleksowa obsługa księgowa, co ma przełożenie na zakres oferowanych usług. Nasz zespół bez trudu poradzi sobie z zadaniami z zakresu rozliczeń podatkowych, rozliczeń i ewidencji kadrowo-płacowych oraz analiz finansowych. Podejmujemy współpracę zarówno z początkującymi, małymi podmiotami jak i dużymi przedsiębiorstwami. Pomagamy i podpowiadamy jak nie zgubić się w gąszczu przepisów oraz zrozumieć zależności rachunkowe i podatkowe. Cechuje nas zaangażowanie w sprawy klientów, rzetelność oraz dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług. Zastosowane nowoczesne rozwiązania informatyczne stwarzają możliwość pracy zdalnej w siedzibie klienta, co znacznie usprawnia proces przepływu informacji.

Świadczymy usługi na rzecz przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych, fundacji, stowarzyszeń oraz NGO. Prowadzenie działalności gospodarczej to ciężka praca wymagająca wielu odważnych decyzji, do nich należy zaliczyć wybór odpowiedniego biura rachunkowego. Podejmując decyzję o współpracy z naszym zespołem mogą Państwo liczyć na wsparcie całkowicie dopasowane do indywidualnego profilu podmiotu.

Ministerstwo Księgowości ponosi pełną odpowiedzialność za świadczone usługi, posiada polisę ubezpieczeniową OC z tytułu prowadzenia działalności rachunkowej oraz obsługi kadrowo płacowej. W naszej pracy wykorzystujemy licencjonowane programy księgowe i najnowocześniejsze technologie baz danych, (Microsoft, Enova, Wapro). W trosce o bezpieczeństwo stosujemy procedury bieżącej i ciągłej archiwizacji baz danych.

Posiadamy Certyfikat Księgowy nadany przez Ministerstwo Finansów, oraz liczne certyfikaty zawodowe wydane m.in. poprzez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Kompetencje

• Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów – uzyskany po zdanym egzaminie
  • Ubezpieczenie OC – usługi księgowe
  • Ubezpieczenie OC – obsługa kadrowo płacowa